Нові методичні розробки у фонді бібліотеки
2021-07-14 15:15:36

Фонд бібліотеки університету поповнився методичними виданнями, розробником яких є науково-дослідна лабораторія з проблем протидії злочинності ХНУВС. Їх презентував бібліотеці завідувач науково-дослідної лабораторії, доктор юридичних наук, доцент Костянтин Бугайчук. Серед отриманих видань:

- «Алгоритм дій слідчого у разі встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, але кримінальне провадження було закрито у зв’язку з тим, що закінчилися строки досудового розслідування та жодній особі не повідомлено про підозру» (2020 р.);

- «Методичні рекомендації щодо формування безпечної поведінки дітей у соціальних мережах» (2021 р.);

- «Організація діяльності підрозділів Національної діяльності поліції України по взаємодії з громадами при інформуванні представників груп підвищеного ризику щодо інфікування вірусом імунодефіциту людини» (2020 р.);

- «Правові підстави дій працівників Національної поліції при виконанні положень ч. 2 ст. 10 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (2020 р.).

Матеріали можуть бути корисними для проведення роботи ювенальної превенції, а також для слідчих підрозділів органів Національної поліції України.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з виданнями!

 
Пошук в електроному каталозі