Loading...
ЛогоНаукова бібліотека
[email protected](057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00
Вхід

SCOPUS – одна з найбільших реферативних баз даних та інструмент для відстеження цитованості наукових статей. Scopus індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier – провідне видавництво, яке щороку випускає близько чверті всіх статей світових наукових журналів (м. Амстердам, Нідерланди).  Доступ до бази даних Scopus - це можливість слідкувати за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну наукову інформацію із своєї тематики, дані про цитування та ін.

Віддалений доступ можна отримати звернувшись до адміністратора, в бібліотеку або надіславши лист з запитом на [email protected]

Мультимедійні навчальні посібники щодо роботи зі Scopus:

   Корисне: посилання на матеріали та ресурси, які допоможуть Вам у роботі з базою Scopus:

WEB OF SCIENCE (WoS) - наукометрична база даних, одна з найбільших та популярних мультидисциплінарних наукових платформ у світі, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів. Платформа WoS є власністю компанії Clarivate Analytics. На сьогодні на платформі Web of Science розташовано 15 баз даних, що створюються як компанією Clarivate Analytics так і її партнерами. Загалом на платформі індексується більше 33 тисяч видань, з 1864 року, з усіх дисциплін.

Основною частиною колекції є наукометрична база даних Web of Science Core Collection (WoSCC), яка складається з індексів наукового цитування періодичних видань з природничих і технічних наук – Science Citation Index Expanded (SCIE), з суспільних – Social Sciences Citation Index (SSCI) та з гуманітарних – Art and Humanities Citation Indeх (AHCI). З 2015 року WoSCC розширена мультидисциплінарним індексом Emerging Source Citation Index (ESCI) архів поглиблюється до 2005 року.

Також в WoSCC представлено індекси цитувань кращих конференцій Conference Proceedings Citation Index (CPCI) та монографії Book Citation Index BkCI і двох хімічних індексів: Current Chemical Reactions (CCR-EXPANDED) та Index Chemicus (IC).

Науковою бібліотекою ХНУВС розроблено Інструкцію зі створення та редагування авторського профілю науковця у наукометричній базі даних  Web of Science.

Віддалений доступ можна отримати зареєструвавшись у базі WEB OF SCIENCE з локальної мережі університету.

 Відеоматеріали на YouTube:

Вебінари від Clarivate Analytics українською

 

Google Академія - вільно доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін.