Loading...
ЛогоНаукова бібліотека
[email protected](057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00
Вхід

Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ заснована у 1992 році в складі Харківського інституту внутрішніх справ, створеного на базі Міжобласної школи підготовки молодшого та середнього начальницького складу УВС Харківської обл. (1955 р). У 1999 році Радою ректорів відомчих вишів бібліотека була визначена провідною серед бібліотек ЗВО системи МВС України.

Бібліотека займає приміщення площею 1370 м² і надає доступ до інформаційних ресурсів 7,5 тис. користувачів. У структуру бібліотеки входить 5 відділів: відділ комплектування та наукової обробки документів, обслуговування науковою літературою, обслуговування навчальною літературою, інформаційно-бібліографічний, відділ інформаційно-електронних ресурсів та сервісів.

В бібліотеці створено всі умови для навчання і самоосвіти: 5 читальних залів, 3 абонементи, 309 посадкових місць, книжковий фонд – біля 400 тис. прим., електронний каталог – 390 тис. записів, електронна бібліотека – понад 55 тис. файлів, Репозитарій відкритого доступу – біля 15 тис. наукових публікацій авторів ХНУВС, доступ до наукометричних баз Scopus та Web of  Science, інших повнтекстових баз данних. Бібліотечний портал (http://lib.univd.edu.ua/) є єдиною точкою доступу до електронних ресурсів та послуг бібліотеки.

Формування та використання бібліотечних е-ресурсів забезпечується АБІС UnieLibrary, яка впроваджена з 1999 року.

Бібліотека ХНУВС є учасником проекту «Єдина картка читача», завдяки якому університетській спільноті (викладачам, науковцям, курсантам, студентам, ад’юнктам) надається доступ як до друкованих фондів, так і електронних ресурсів бібліотек всіх вишів Харкова, у т.ч. до передплатних баз даних.

Співпрацюємо з бібліотеками відомчої мережи та провідних ЗВО України.

Роботу університетської бібліотеки забезпечують 25 працівників, всі – дипломовані фахівці.