Loading...
ЛогоНаукова бібліотека
[email protected](057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00
Вхід

У зустрічі взяли участь представники всіх підрозділів університету, курсанти, студенти, слухачі магістратури, аспірантури та ад'юнкттури, які були присутні на заході як в офлайн, так і онлайн-форматі.

Олена Музика торкнулася таких надзвичайно важливих у сучасній науці тем, як вибір надійного журналу, що індексується в наукометричних базах даних Scopus та Web of Science, типів видань, окреслила бізнес-моделі наукових журналів, критерії якості наукового видання, детально розглянула, що являють собою так звані «хижацькі» видання, надала здобувачам освіти детальні поради щодо того, як визначити таке видання та не стати його жертвою. Олена Музика в інтерактивному форматі ознайомила учасників заходу із сайтами, які дозволяють обрати потрібний журнал для публікації.

Голова Школи Віталій Найда акцентував увагу присутніх на тому, що в Харківському національному університеті внутрішніх справ приділяється значна увага якості публікацій науковців у наукометричних базах даних, а також діє система преміювання за відповідні публікації.

Курсанти і студенти університету брали активну участь у дискусії, ставили запитання щодо можливостей грантової підтримки для молодих науковців та здобувачів освіти у сфері наукової діяльності.