Loading...
ЛогоНаукова бібліотека
[email protected](057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00
Вхід

Науковим товариством студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених ХНУВС спільно з науковою бібліотекою університету було проведено освітньо-науковий семінар.Захід провели представниці наукової бібліотеки – начальниця відділу електронних ресурсів та сервісів Надія Оністрат та інженер з комп’ютерних систем Галина Снігур.

Надія Оністрат приділила увагу обговоренню особливостей сервісів Google Scholar для науковців, ідентифікатору та веденню профілю ORCID, а також основам роботи з репозитарієм ХНУВС (KhNUIAIR).

Галина Снігур розглянула питання про основні правила користування електронною бібліотекою та її сервіси, антиплагіатні системи Unichek, Edu-Birde на бібліотечному порталі для здобувачів освіти та співробітників ХНУВС, а також навігатор по електронних навчальних та наукових ресурсах і сервісах бібліотеки.

До семінару долучилися представники курсантсько-студентської молоді університету, молоді вчені, науково-педагогічні та наукові працівники.