Loading...
ЛогоНаукова бібліотека
library@univd.edu.ua(057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00
Вхід

Сьогодні ми святкуємо День захисту дітей, але не можемо забувати про важку реальність, яку діти в Україні переживають через війну. Це викликає особливу потребу в підтримці та захисті. Вони повинні мати можливість зростати сильними, впевненими та освіченими особистостями, які будуть готові побудувати мирне та процвітаюче суспільство.

Сьогоднішній день – це нагадування про нашу зобов'язаність перед дітьми зі створення безпечної та стабільної атмосфери для них, забезпечення прав на навчання та розвиток.

Бібліотеки також, розуміючи, що доступ до якісної освіти та інформації є надзвичайно важливим у таких складних умовах, пропонують різноманітні ресурси і заходи, які сприяють розвитку знань та креативності, а також допомагають розширювати світогляд.

Вітаємо всіх дітей України і віддаємо належне мужності та міцності дітей, які живуть у військовій зоні і витримують труднощі. Їм потрібна наша підтримка, наша турбота та наша любов.

День захисту дітей – це нагадування про важливість створення миру і безпеки для кожної дитини. Разом ми можемо побудувати краще майбутнє для них!