ЛогоНаукова бібліотека
library@univd.edu.ua(057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00

У червні 2022 року рейтинговою агенцією U–Multirank було опубліковано 9-й щорічний рейтинг університетів (U–Multirank 2022), до якого увійшло понад 1900 закладів вищої освіти із 97 країн світу. У дослідженні представлено 93 ЗВО України, в тому числі 2 – системи МВС України.

U-Multirank пропонує широкий спектр інформації про понад 30 показників у п’яти вимірах ефективності: «Викладання та навчання», «Дослідження», «Передача знань», «Міжнародна орієнтація» та «Регіональний вплив». Це дозволяє порівнювати успішність університету в різних видах діяльності, ранжируючи від «А» (дуже добре) до «E» (слабкий). 

У U-Multirank–2022 ХНУВС показав найвищу ефективність у вимірі «Викладання та навчання» отримавши оцінку «А» за напрямом "Своєчасний випуск магістрів"; у вимірі «Дослідження» – оцінку «А» за напрямами "Фахові видання" та "Показники, пов’язані з творчим результатом"; оцінку «В» у вимірі «Регіональний вплив» за напрямом "Кількість студентів-бакалаврів, які працюють в регіоні".

Докладніше: https://www.umultirank.org/export/sites/default/press-media/media-center/universities/2022/country-reports/UA-Country-report-2022.pdf 

https://www.umultirank.org/study-at/kharkiv-national-university-of-internal-affairs-rankings/ 

Додаткова інформація: 

Рейтинг «U-Multirank–2022 World University Rankings» визначає кращі університети Європи та світу, проводиться під егідою Європейської комісії та використовує практичний інструментарій для аналізу даних за всіма основними напрямками діяльності освітніх закладів.

На відміну від інших щорічних академічних рейтингів, U-Multirank демонструє діяльність закладів вищої освіти за багатьма показниками та забезпечує ефективну систему перевірки надійності інституційних даних. Зібрані дані слугують для представлення результатів діяльності університетів на порталі U-Multirank, що дозволяє отримати повну інформацію щодо їхніх переваг та напрямків розвитку.