ЛогоНаукова бібліотека
library@univd.edu.ua(057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00

До наукової бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ надійшло нове видання – Юхно О.О., Загуменний О.О. Використання сучасних інформаційних технологій працівниками поліції при проведенні негласних слідчих (розшукових) дій: навч. посіб. Харків: Фарт, 2021. 172 с. Видання третє. Доповнене і перероблене. (Серія «Бібліотека слідчого і детектива»: проблеми кримінального процесу»).

Навчальний посібник підготовлено з питань актуальних проблем протидії кіберзлочинам працівниками поліції при проведенні негласних слідчих (розшукових) дій, оперативно-розшукових заходів і наявними можливостями використанням мережі Інтернету щодо виявлення таких видів злочинів з використанням пошукових сервісів, пошукових операторів у пошукових сервісах протоколу передачі даних – File Transfer Protocol (FTP), соціальних мереж, ідентифікатора мережевого рівня (по IP адресі), а також методиці фіксації слідів злочинного спрямування у цій сфері.

Посібник розрахований на курсантів, студентів, слухачів, ад’юнктів, аспірантів, викладачів, працівників правоохоронних органів та всіх, хто цікавиться розглянутими питаннями.