ЛогоНаукова бібліотека
library@univd.edu.ua(057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00

До наукової бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ надійшла монографія «Права приватної особи в умовах пандемії Covid–19: проблеми здійснення захисту» (Є. О. Харитонов, О. І. Харитонова, К. І. Бєляков; за  ред. д. юрид. н. проф. Є. О. Харитонова, д. юрид. н. проф. О. І. Харитонової, к. юрид. н., доц. К. Г. Некіт).

У монографії досліджуються актуальні проблеми, пов’язані з реалізацією та захистом прав приватної особи в умовах пандемії. Колективом авторів проаналізовано проблеми обмеження прав приватної особи в умовах пандемії, захисту особистих немайнових прав,  зміни, що виникли у сфері регулювання договірних відносин під час пандемії, особливості підходів до регулювання медичної та фармацевтичної діяльності, роботи нотаріату та судів. Монографія  переслідує мету розробити цілісну концепцію вирішення численних правових проблем, що виникли у зв’язку з кризою, зумовленою пандемією.

Монографія розрахована як на наукових та науково-педагогічних працівників, так і на практичних правознавців, а також стане корисною кожному, хто стикнувся з проблемами здійснення та захисту прав приватної особи в умовах пандемії Covid–19.