ЛогоНаукова бібліотека
library@univd.edu.ua(057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00

До наукової бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ надійшли нові видання: Веселова Л. Ю. Кібербезпека в умовах гібридної війни: адміністративно-правові засади: монографія; Тертишник В. М. Судова експертологія: підручник; Тіщенко В. В., Загородній В. Є., Бєлік Л. С. Тактико-психологічні засади слідчої та оперативно-розшукової діяльності: навчально-методичний посібник; Когут Ю. І. Кібертероризм ( історія, цілі, об’єкти): практичний посібник; Когут Ю. І. Кібервійна та безпека об’єктів критичної інфраструктури: практичний посібник; Когут Ю. І. Кібербезпека та ризики цифрової трансформації компаній: практичний посібник.

Видання будуть цікавими для фахівців у сфері безпеки, спеціалістам сфери цифрової трансформації, інформаційної безпеки та кібербезпеки, державним посадовцям, що працюють в сфері діджиталізації, науковцям у сфері кібербезпеки, докторантам, аспірантам, викладачам, курсантам і студентам вищих навчальних закладів за напрямами адміністративного та інформаційного права, кібербезпеки, інженерії програмного забезпечення, комп’ютерних наук та інформаційних технологій, державної та національної безпеки, інших спеціальностей у сфері інформаційних технологій та кібербезпеки, юристам-практикам, та співробітникам правоохоронних органів.

Бібліотека запрошує всіх зацікавлених ознайомитись з новинками.