ЛогоНаукова бібліотека
library@univd.edu.ua(057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00

Наукова бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ отримала в дарунок нові видання від завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 доктора історичних наук, професора Володимира Греченка.

Серед отриманих видань – навчальні та практичні посібники, збірник документів з кримінальної справи Василя Стуса, монографії з актуальних питань у трудовому праві, монографія-дослідження практичних проблем забезпечення права на свободу творчості в Україні, монографія, присвячена проблемам розуміння особи співвідношення права і свободи, монографія-дослідження теоретико-прикладних аспектів юридичного тлумачення, монографія-дослідження політичного та етнографічного положення алано-болгарського населення Хазарського каганату в Східній Європі в кінці VII – X ст. та ін.

Видання стануть в нагоді здобувачам освіти закладів вищої освіти системи МВС України, практичним працівникам правоохоронних органів, науковцям, викладачам, широкому колу читачів, які цікавляться цією тематикою.