ЛогоНаукова бібліотека
library@univd.edu.ua(057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00

Щороку, 21 листопада, ми відзначаємо день Гідності та Свободи. Цей день є символом боротьби і перемоги, символом єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. До дня вшанування наукова бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ  підготувала книжково–ілюстративну експозицію «Від Революції гідності до Країни гідності».

Мета запровадження пам’ятної дати – донесення до сучасних і майбутніх поколінь інформації про доленосні події в Україні на початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадянам, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. На сторінках видань та фотодокументах з фонду бібліотеки відображено події, що відбувалися з першого дня Українського майдану, який став потужним імпульсом для українського народу у боротьбі за свободу і справедливість.

Бібліотека запрошує університетську спільноту відвідати експозицію.