ЛогоНаукова бібліотека
library@univd.edu.ua(057)7398166Харків, просп. Льва Ландау, 27ПН-ЧТ: з 8:00 до 18:00, ПТ: з 8:00 до 17:00, СБ: з 8:30 до 16:00

Видання розроблені співробітниками Науково-дослідницької лабораторії з проблем протидії злочинності і присвячені удосконаленню діяльності Національної поліції України. Серед яких: монографічне дослідження Бугайчука К.Л. «Публічне адміністрування в органах Національної поліції України» та науково-практичні видання:  

- «Порядок інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання особи, адміністративного затримання або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою»: науково-методичні рекомендації /уклад. Бугайчук К.Л.

- Бугайчук К.Л., Федосова О.В. «Проникнення до житла чи іншого володіння особи в частині дотримання прав і свобод людини і громадянина (ст.38 Закону України «Про Національну поліцію»: науково-практичні рекомендації.

- «Алгоритм дій дільничного офіцера поліції при документуванні адміністративних правопорушень»: науково-практичний посібник /уклад. Чайка О.А., Малиновська Т.М., Качинська М.О.,  Шорохова Г.М.

- «Подолання протидії розслідуванню злочинів економічної спрямованості»: науково-практичні рекомендації: /уклад. Пчолкін В.Д., Федосова О.В., Піддубний В.В.

Подарована література стане значним доповненням у теоретичній підготовці правоохоронців.

Бібліотека запрошує ознайомитися з виданнями!