Історична довідка

Бібліотека ХНУВС заснована у 1992 році в складі Харківського інституту внутрішніх справ, створеного на базі Міжобласної школи підготовки молодшого та середнього начальницького складу УВС Харківської обл. (1955 р). Назва бібліотеки змінювалася відповідно до змін назви навчального закладу. У 1999 році вона визнана провідною серед бібліотек ВНЗ МВС України.

СУЧАСНИЙ СТАН: бібліотека   займає   сучасну   будівлю  площею  1 300 м², надає доступ до інформаційних ресурсів 7,5 тис. користувачів у 5 читальних залах і 3 абонементах. До структури бібліотеки входить 5 відділів: комплектування документів, наукової обробки документів і організації каталогів, обслуговування науковою літературою, обслуговування навчальною літературою, інформаційно-бібліографічний.

Бібліотека працює на базі автоматизованої інформаційно-бібліотечної системи UnieLibrary.

ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ: книжковий фонд – понад 400 тис. прим. (у т.ч. дисертаційні роботи, рідкісні видання та література іноземними мовами), фонд періодичних видань, електронний каталог понад 360 тис бібліографічних записів, електронна бібліотека – понад 25 тис повнотекстових електронних документів; репозитарій відкритого доступу http://dspace.univd.edu.ua/xmlui/ – біля 3000 наукових публікацій авторів ХНУВС, доступ до ресурсів інформаційно-правової системи України «Ліга:Закон», Інтернет, Wi-Fi.

Бібліотечний портал (http://lib.univd.edu.ua/) є ключовою зв'язуючою ланкою з інформаційно-освітнім простором університету і єдиною точкою доступу до електронних ресурсів та послуг бібліотеки.

Для задоволення інформаційних запитів на профільні документи, відсутні в бібліотечному фонді пропонуються послуги міжбібліотечного абонементу (МБА).

Бібліотека ХНУВС є учасником проекту «Єдина картка читача», завдяки якому університетській спільноті (викладачам, науковцям, курсантам, студентам, ад’юнктам) надано доступ як до друкованих фондів, так і електронних ресурсів бібліотек всіх вишів Харкова, у т.ч. до передплатних баз даних.

Співпрацюємо з бібліотеками відомчої мережи та провідних ВНЗ України.

Роботу університетської бібліотеки забезпечують 29 працівників, всі – дипломовані фахівці.

 
Пошук в електроному каталозі