Він зарекомендував себе, як психолог мужицької душі, якому не має собі рівних в українській літературі, він випередив чи не всіх, хто тільки писав про село… Переживання його персонажів були і переживаннями самого автора.
Кожна новела В. Стефаника проймає голову пекучою, як огонь, думкою і нема жодної такої, аби не краяла серце. Нема у нього жодної новели, витвореної лише фантазією митця. Кожна картина вихоплена з життя письменника або близько знаних людей.
Творчість великого майстра Василя Стефаника – одна із чарівних перлин нашої української культури, наша гордість і слава.
Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з книжково-ілюстративною експозицією.
![](/upload/new/1620888286590_-_kopiya.jpg)
![](/upload/new/2_(1)_-_kopiya_(1).jpg)