Університет значно покращив свої позиції у Консолідованому рейтингу українських ЗВО-2021
2021-07-07 12:38:13

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено щорічний Консолідований рейтинг університетів України. Для складання Консолідованого рейтингу–2021 використані загальні рейтингові місця університетів у найбільш авторитетних серед експертів та засобів масової інформації національних рейтингах: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт». Кожен з них використовує різні критерії оцінювання ЗВО:

- рейтинг «Топ-200 Україна» використовує відкриті дані прямих вимірів, виставлених на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ;

- результати «Рейтингу «Scopus» базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються закладом освіти або його педагогічними працівниками у наукових виданнях;

- рейтинг «Бал ЗНО на контракт» містить інформацію про показники середнього балу ЗНО абітурієнтів, яких у 2020 році зараховано до вишів на навчання за контрактом.

Консолідований рейтинг університетів–2021 охоплює результати 242 закладів вищої освіти. ХНУВС посів 109–110 місце, піднявшись у порівнянні з минулим роком на 44 сходинки. Він має найкращий результат серед ЗВО МВС, що готують поліцейських.

Повну рейтингову таблицю можна переглянути за посиланням: https://osvita.ua/vnz/rating/51741/

 
Пошук в електроному каталозі