Опубліковано новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities!
2017-02-03 15:26:33

Рейтинг складений з урахуванням систематизованих даних станом на січень 2017 року. Укладачі рейтингу – Cybermetrics Lab (Іспанія) – інтерпретують рейтинг Webometrics як оцінку результатів науково-дослідної діяльності кращих вузів світу.

Загалом до Webometrics Ranking of World Universities потрапили близько 12 тисяч вищих навчальних закладів з усього світу, у т.ч. й 342 вищих навчальних заклади України (Топ-20 українських вищих навчальних закладів у Webometrics Ranking January 2017).

Згідно з результатами рейтингу Харківський національний університет внутрішініх справ значно поліпшив свої позиції і посідає 78 місце з 342 в українському рейтингу і 7047 – з 11996 у світомому.

Оцінювання університетів відбувається за чотирма показниками: PRESENCE (присутність) – кількість сторінок на сайтах в основному домені установи, які індексуються пошуковою системою Google;

VISIBILITY (видимість) – кількість зовнішніх джерел, які містять зворотні посилання на веб-сторінки установи; розраховується за показниками інструментів Ahrefs та Majestic;

TRANSPARENCY (прозорість) – кількість цитат топ-авторів установи за Google Scholar Citations;

EXCELLENCE (якість) – кількість статей дослідників установи, які входять до 10% найбільш цитованих у 26 дисциплінах за розрахунками Scimago.

 
Пошук в електроному каталозі
Вхід