Новітнє видання у фонді бібліотеки ХНУВС
2020-07-27 15:27:15

Бібліотека одержала в дарунок від доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності, кандидата юридичних наук Олексія Шуміла, новітнє видання «Фінансування екологічних проєктів шляхом краудфандингу: правові аспекти та практика застосування»

У практичному посібнику надано матеріали для розуміння функціонування новітнього фінансового інституту краудфандингу та його застосування у сфері захисту охорони довкілля. Висвітлено основні моменти становлення краудфандингу на прикладах діяльності інтернет-платформ та нормативно-правове забезпечення їх функціонування. Розглянуто практичні аспекти використання краудфандингу національними та міжнародними екологічними неурядовими організаціями. Видання містить нормативно-правову базу краудфандингу, договірну практику краудфандингових інтернет-платформ, глосарій та приклади успішного еко-краудфандингу.

Призначено для авторів краудфандингових проєктів, правників, членів екологічних громадських і благодійних організацій та всіх, кого цікавить ця проблематика.

Ознайомитись з друкованим виданням можна в бібліотеці.

Електронна версія посібника за посиланням: http://dspace.univd.edu.ua/xmlui/handle/123456789/9294

 
Пошук в електроному каталозі