Світові відкриті наукові ресурси

DOAR – Directory of Open Access Repositories – Покажчик репозитаріїв (електронних архівів) відкритого доступу університетів та наукових організацій світу.

ROAR – Registry of Open Access Repositories – Реєстр архівів відкритого доступу університетів та наукових організацій світу.

eLIBRARY.RU – найбільший російський інформаційний портал в галузі науки, технології, медицини та освіти, який містить реферати та повні тексти понад 12 млн наукових статей та публікацій. Є порталом, що здійснює проект "Російський індекс наукового цитування".   Доступні  електронні  версії  більше  1900 російських науково-технічних журналів, у тому числі більше900 ЖУРНАЛІВ У ВІДКРИТОМУ ДОСТУПІ 

Directory of Open Access Journals (DOAJ) - онлайн-каталог журналів відкритого доступу. Забезпечує доступ до більш ніж 10 000 журналів відкритого доступу з більш ніж 2,5 мільйонами статей і їх кількість постійно зростає.

Springer & Kluwer Academic Journal Searching - реферативно-бібліографічна база, що містить понад 1200 журналів видавництва Springer та Kluwer. Також сюди входить 300 періодичних видань з суспільних наук. Серед журналів, що містить даний ресурс, такі відомі, як Economic Theory, Public Choice, Theory and Society, Journal of Population Economics, Journal of Cultural Economics, Crime, Law and Social Change і т.д.

 
Пошук в електроному каталозі