Історична довідка

Бібліотека ХНУВС заснована у 1992 році в складі Харківського інституту внутрішніх справ, створеного на базі Міжобласної школи підготовки молодшого та середнього начальницького складу УВС Харківської обл. (1955 р). Назва бібліотеки змінювалася відповідно до змін назви навчального закладу. У 1999 році вона визнана провідною серед бібліотек ВНЗ МВС України.

СУЧАСНИЙ СТАН: бібліотека   займає   сучасну   будівлю  площею  1 800 м², надає доступ до інформаційних ресурсів 7,5 тис. користувачів у 5 читальних залах і 3 абонементах. До структури бібліотеки входить 5 відділів: комплектування документів, наукової обробки документів і організації каталогів, обслуговування науковою літературою, обслуговування навчальною літературою, інформаційно-бібліографічний.

З 1999 року бібліотека працює на базі особистої університетської інформаційно-бібліотечної системи UNILIB. З 2002 року в системі UNILIB працюють позаміські бібліотеки структурних підрозділів ХНУВС.

ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ: книжковий фонд – понад 400 тис. прим. (у т.ч. дисертаційні роботи, рідкісні видання та література іноземними мовами), фонд періодичних видань, електронний каталог понад 360 тис бібліографічних записів, електронна бібліотека – понад 25 тис повнотекстових електронних документів; доступ до ресурсів інформаційно-правової системи України «Ліга:Закон», Інтернет, Wi-Fi.

Для задоволення інформаційних запитів на профільні документи, відсутні в бібліотечному фонді пропонуються послуги міжбібліотечного абонементу (МБА).

Співпрацюємо з бібліотеками відомчої мережи та провідних ВНЗ України.

Роботу університетської бібліотеки забезпечують 34 працівники, всі – дипломовані фахівці.

 
Пошук в електроному каталозі
Вхід