Міжнародний Тиждень Відкритого доступу 2018
2018-10-19 16:38:33

22-26 жовтня запрошуємо взяти участь у заходах, що присвячені Міжнародному тижню відкритого доступу, темою якого цього року обрано Designing Equitable Foundations for Open Knowledge («Створення рівних умов для відкритих знань»).

Загальна бібліотека пропонує:

- відвідати тренінги щодо науково-освітніх ресурсів відкритого доступу, розміщення у відкритий доступ  особистих публікацій, розміщення наукових публікацій в репозитарії ХНУВС, самоархівування в репозітарії тощо;

- одержати індивідуальні консультації з питань роботи з авторськими ідентифікаторами ORCID та ResearcherID, створення і редагування профілю вченого в Google Scholar, роботи з бібліографічними менеджерами тощо.

Чекаємо на Вас протягом тижня (22-26 жовтня), з 9.00 по 17.00.

Співробітники бібліотеки готові відповісти на всі Ваші запитання!

Відкритий доступ (англ. Open access (OA) – це безкоштовний, швидкий, постійний, повнотекстовий доступ в режимі реального часу до наукових та навчальних матеріалів, що реалізується для будь-якого користувача у глобальній інформаційній мережі. Cприяє поширенню результатів досліджень та підвищенню їх використання, залученню інвестицій в дослідження, розвитку науки, освіти та суспільства загалом.

Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу ініційовано Коаліцією наукових видавництв та академічних ресурсів за підтримки її прибічників у 2008 р.

Кожен рік, українські бібліотеки, підтримуючи ідеї відкритого доступу проводять просвітницькі та практичні заходи для їх поширення в Україні.

 
Пошук в електроному каталозі