Світові відкриті наукові ресурси

DOAR – Directory of Open Access Repositories – Покажчик репозитаріїв (електронних архівів) відкритого доступу університетів та наукових організацій світу.

ROAR – Registry of Open Access Repositories – Реєстр архівів відкритого доступу університетів та наукових організацій світу.

eLIBRARY.RUнайбільший російський інформаційний портал в галузі науки, технології, медицини та освіти, який містить реферати та повні тексти понад 22 млн наукових статей та публікацій. Є порталом, що здійснює проект "Російський індекс наукового цитування". Доступні  електронні  версії  більше  3800 російських науково-технічних журналів. Для отримання доступу до повних текстів журналів відкритого доступунеобхідно зареєструватися на порталі eLIBRARY.RU .

Directory of Open Access Journals (DOAJ) - база журналів відкритого доступу, яка налічує понад 10 тис. журналів, що охоплюють всі галузі науки, техніки, медицини, соціальних і гуманітарних наук. Список українських журналів, які включені в DOAJ

Springer & Kluwer Academic Journal Searching - реферативно-бібліографічна база, що містить понад 1200 журналів видавництва Springer та Kluwer. Також сюди входить 300 періодичних видань з суспільних наук. Серед журналів, що містить даний ресурс, такі відомі, як Economic Theory, Public Choice, Theory and Society, Journal of Population Economics, Journal of Cultural Economics, Crime, Law and Social Change і т.д.

 
Пошук в електроному каталозі